Regulamin zakupu

Regulamin zakupu

1. Sklep internetowy znajdujący się pod adresem www.lampabioptron.com.pl służy do przedstawienia oferty oraz złożenia zamówienia produktów firmy Zepter.

2. Zakupy w sklepie internetowym mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie www.lampabioptron.com.pl, określenie sposobu płatności i przesłanie zamówienia.

3. Przyjęcie przez sklep internetowy każdego złożonego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową lub telefoniczną przez obsługę sklepu, przy czym termin realizacji zamówienia jest liczony od dnia wpłynięcia należności za zakup produktów.

4. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia wyłącznie do momentu jego ostatecznego potwierdzenia.

5. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu.

6. Sklep i nternetowy www.lampabioptron.com.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą w według kolejności złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

7. Sklep zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy klient źle wypełnił formularz zamówienia lub gdy istnieje uzasadnione podejrzenie próby oszustwa.

8. Oferta sklepu skierowana jest tylko i wyłącznie dla klientów z terytorium Polski.

9. Ceny podawane w www.lampabioptron.com.pl są cenami wyrażonymi w polskich złotych (PLN). 10. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz do poinformowania o tym klientów w momencie zmiany cen przez Firmę Zepter International Poland.

11. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia oraz poinformowania o tym klientów w momencie zmiany cen przez Firmę Zepter International Poland.

12. Sklep nie zawiera umowy kupna - sprzedaży z klientem. Umowa taka zostaje zawarta bezpośrednio z Firmą Zepter International Poland. Sklep internetowy www.lampabioptron.com.pl ma za zadanie przekazać informacje dotyczące klienta Firmie Zepter International Poland oraz przyspieszyć proces zawarcia umowy pomiędzy Klientem a Firmą Zepter International Poland.

reklama

Artykuły

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl