MIEJSCOWOŚĆ BIEGU – NOWY NART

START i META -> NOWY NART (Plac obok Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Narcie)
Lokalizacja w Google Maps

Lokalizacja parkingu dla biegaczy w Google MAPS- przy Kościele Parafialnym w Nowym Narcie

Regulamin Biegu Tropem Wilczym – Gmina Jeżowe 2023 – NOWY NART

Pobierz oświadczenie dla osoby niepełnoletniej

ZAPISY NA BIEG TROPEM WILCZYM – GMINA JEŻOWE 2023 – NOWY NART

POZOSTAŁO 94 PAKIETÓW STAROWYCH

LISTA ZAPISANYCH UCZESTNIKÓW BIEGU: (aktualizowana codziennie około godziny 20:00)

  1. Paweł Urbanik
  2. Piotr Błądek
  3. Barbara Kołodziej
  4. Tomasz Kołodziej
  5. Oliwia Kołodziej
  6. Amelia Kołodziej
  7. Zuzanna Kołodziej
  8. Dominik Łach
  9. Rafał Sałek
  10. Damian Wawrzak
  11. Anastasia Banaś
  12. Tomasz Gil
  13. Michał Łukasik
  14. Michał Matuska
  15. Grzegorz Urbanik
  16. Olga Urbanik
  17. Małgorzata Urbanik
  18. Magdalena Bajek
  19. Maksymilian Bajek
  20. Renata Bajek
  21. Paweł Bajek
  22. Sabina Jędrek
  23. Grzegorz Jędrek
  24. Wojciech Chudzik
  25. Marzena Pałka
  26. Wiktoria Pałka
  27. Łukasz Rębisz
  28. Piotr Drąg
  29. Piotr Bolka
  30. Małgorzata Bolka
  31. Wojciech Chmura
  32. Jerzy Chmura
  33. Barbara Zając
  34. Stanisław Młynarski
  35. Emil Gebski
  36. Mariusz Wołoszyn
  37. Małgorzata Siembida
  38. Wanda Błądek
  39. Wiktor Błądek
  40. Renata Szoty
  41. Alan Szot
  42. Marek Wołoszyn
  43. Małgorzata Kotuła
  44. Paulina Kotuła
  45. Justyna Szczepańska
  46. Szymon Szczepański
  47. Adam Szczepański
  48. Paweł Rychlak
  49. Adrian Pawlak
  50. Dominik Gacek
  51. Małgorzata Pawlak
  52. Rafał Gnacek
  53. Hubert Gnacek
  54. Krystyna Gnacek
  55. Dawid Saj
  56. Adam Sudoł
  57. Sebastian Gumieniak
  58. Jakub Olejarczyk
  59. Daniel Olejarczyk
  60. Mieczysław Żurawski
  61. Edmund Chmiel
  62. Tadeusz Kopacz
  63. Nikolas Fila
  64. Dawid Żak
  65. Małgorzata Marzec
  66. Alicja Marzec
  67. Zuzanna Marzec
  68. Adam Statuch
  69. Wiesław Szewc
  70. Albert Wiatr
  71. Stanisław Sądej
  72. Sebastian Sądej
  73. Kamil Sądej
  74. Andrzej Rychlak
  75. Alina Kazio
  76. Krzysztof Pawłowski
  77. Aleksandra Cudziło
  78. Adrian Furtak
  79. Artur Gielar
  80. Anna Sojka
  81. Magdalena Sojka
  82. Korneliusz Wamyj
  83. Jan Sądej
  84. Wiesław Robutka
  85. Jakub Robutka
  86. Magdalena Robutka
  87. Marta Robutka
  88. Wacław Barszczyński
  89. Sylwester Barszczyński
  90. Beata Bernat-Buda
  91. Gabrysia Buda
  92. Aleksandra Buda
  93. Agata Szewc
  94. Katarzyna Szewc
  95. Krystyna Jabłońska
  96. Wacław Barszczyński
  97. Eugeniusz Węglowski
  98. Agnieszka Cisek
  99. Marcel Rychlak
  100. Hubert Rychlak
  101. Piotr Barszczyński
  102. Agnieszka Niecikowski
  103. Mateusz Ligas
  104. Andrzej Ligas
  105. Grzegorz Kwitek
  106. Basia Korczyńska-Kwitek