23 października 2022 r, nasze wokalistki wzięły udział w przesłuchaniach eliminacyjnych do 23 Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży „Piosenki Jana Wojdaka”. Przesłuchania w naszym regionie zorganizował po raz dziesiąty GOK Modliborzyce. Wystąpiły: Maryna Kołodziej, Martyna Łukasiewicz, Milena Bolka, Natalia Sarzyńska, Kamila Janiec i Łucja Czubat. W przesłuchaniach wzięło udział bardzo wiele uzdolnionych wokalistów. Wszyscy prezentowali swoje piosenki na najwyższym poziomie. Do ścisłego finału Festiwalu, który odbędzie się w Krakowie finalistów nominował osobiście Pan Jan Wojdak – założyciel Festiwalu, lider legendarnej grupy Wawele, muzyk, kompozytor, autor, pisarz tekstów, Kawaler Orderu Uśmiechu. Nasze wokalistki włożyły bardzo dużo pracy i zaangażowania w przygotowanie się do tych przesłuchań.

Występ przed Panem Janem Wojdakiem i zmierzenie się z jego piosenkami, to dla naszych wokalistów znakomity warsztat artystyczny, niezapomniane przeżycia i emocje.

Wszystkim gratulujemy z całego serca…..

PS. Ogromne podziękowania dla Rodziców za zaangażowanie i Pani Instruktor Katarzynie Rokoszyńskiej za przygotowanie wokalistów.