8 letnia Kamila Janiec została laureatką III miejsca (w swojej kategorii wiekowej) 23 OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU DZIECI I MŁODZIEŻY PIOSENKI JANA WOJDAKA,,W KRAKOWIE.

W dniu 12 listopada Kamila wzięła udział w przesłuchaniach finałowych do których dostała się podczas eliminacji, które odbyły się w Modliborzycach. Swoją nagrodę Kamila wyśpiewała piosenką ,,Jedz konfitury” z puli piosenek Jana Wojdaka. Młodych artystów oceniało wysoce profesjonalne Jury. W kategorii wiekowej, w której wystąpiła Kamila zaśpiewało ponad 40  utalentowanych, młodych wokalistów z całej Polski. Stąd jest nam szczególnie miło, iż szanowne Jury doceniło talent naszej wokalistki i została nagrodzona.

   Kamila na co dzień uczęszcza do Szkoły Podstawowej i Szkoły Muzycznej. Śpiewa od najmłodszych lat to co Jej w duszy gra…We wrześniu twego roku zaczęła uczęszczać na zajęcia wokalne, które odbywają się w GCK Jeżowe pod okiem instruktora wokalnego P. Katarzyny Rokoszyńskiej. Składamy ogromne gratulacje Artystce i podziękowania dla Jej Rodziców za zaangażowanie. Życzymy Kamili dalszych sukcesów, wielkich scen i spełniania swoich marzeń…