W dniu dzisiejszym tj.03.03.2023 zespół Taneczny SARDIAN z GCK Jeżowe wziął udział XVI Przeglądzie Zespołów Tańca Sportowego „Zapasy Taneczne 2023” zorganizowanym przez Niżańskie Centrum Kultury.
W konkursie wzięły dział grupy z Jeżowego i z Cholewianej Góry, dla której był to sceniczny debiut. Zespół przygotowywał się od pewnego czasu do konkursu pod okiem instruktorek i choreografek Dominiki Piróg i Eweliny Chamot.
Mimo że do konkursu zgłosiło się dużo zespołów, a poziom przygotowanych układów był wysoki, nasze zespoły pięknie się zaprezentowały, zdobywając trzy nagrody w kategoriach wiekowych: grupa 8-9 lat drugie miejsce, grupa 10-13 lat trzecie miejsce , grupa najstarsza trzecie miejsce w najstarszej kategorii. SARDIAN wypadł świetnie na konkursie, godnie reprezentując naszą gminę Jeżowe.
Gratulujemy członkom zespołu sukcesu, który kosztował go wiele trudu i wysiłku oraz instruktorkom: Pani Dominice Piróg zdobycia 3 nagród i Ewelinie Chamot udanego debiutu scenicznego grupy z Cholewianej Góry. Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.