Mapa biegu:
(W przypadku zmiany miejsca biegu na inną miejscowość Gminy Jeżowe zapisani uczestnicy zostaną o tym poinformowani z wyprzedzeniem drogą mailową, poprzez stronę www.gckjezowe.pl oraz www.facebook.com/gckjezowe)

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU BIEGU NA 15 SIERPNIA 2021 R. ZAPISY NA BIEG PRZEDŁUŻONE DO WYCZERPANIA PULI PAKIETÓW STARTOWYCH.

POZOSTAŁO OSTATNIE 45 DARMOWE PAKIETY STARTOWE (MEDAL, KOSZULKA, NUMER STARTOWY, MATERIAŁY PROMOCYJNE)

ZAPISY

LISTA ZAPISANYCH UCZESTNIKÓW BIEGU: (aktualizowana raz dziennie)

  1. Paweł Urbanik
  2. Tomasz Gil
  3. Magdalena Bajek
  4. Maksymilian Bajek
  5. Renata Bajek
  6. Paweł Bajek
  7. Stanisław Młynarski
  8. Małgorzata Siembida
  9. Agata Olko
  10. Joanna Delekta
  11. Tadeusz Kopacz
  12. Anna Konior
  13. Krystyna Jabłońska
  14. Tadeusz Matyka
  15. Dominik Łach
  16. Wojciech Piróg
  17. Wiktoria Bochenek
  18. Anna Sojka
  19. Madzia Sojka
  20. Przemysław Sojka
  21. Monika Ragan
  22. Małgorzata Kotuła
  23. Paulina Kotuła
  24. Mateusz Kołodziej
  25. Patrycja Szot
  26. Angelika Dutkowska- Kubrak
  27. Mateusz Ligas
  28. Andrzej Ligas
  29. Bartłomiej Bekier
  30. Kornel Wamyj
  31. Monika Cagara
  32. Aleksandra Cudziło
  33. Damian Wawrzak
  34. Mariusz Wołoszyn
  35. Grzegorz Siembida
  36. Małgorzata Urbanik
  37. Grzegorz Urbanik
  38. Franciszek Kopacz
  39. Marzena Pałka
  40. Wanda Błądek
  41. Renata Szot
  42. Agnieszka Dziurdź
  43. Grzegorz Rogala
  44. Krzysztof Piela
  45. Grzegorz Piela
  46. Andrzej Rychlak
  47. Sebastian Gumieniak
  48. Jakub Kruk
  49. Piotr Drąg
  50. Krzysztof Rodziewicz
  51. Wojciech Kruk
  52. Monika Kruk
  53. Kacper Kruk
  54. Zenon Moskal
  55. Sylwia Ziółkowska
  56. Zbigniew Moskal
  57. Małgorzata Lustych
  58. Piotr Rochowski
  59. Barbara Bezubik
  60. Paweł Paradowski
  61. Jowita Burz-Paradowska
  62. Ryszard Dryps
  63. Wiesław Robutka
  64. Jakie Robutka
  65. Grzegorz Piędel
  66. Katarzyna Wilczyńska
  67. Łukasz Rębisz
  68. Gabriela Stec
  69. Damian Wójcik
  70. Sebastian Sądej
  71. Monika Szlachta
  72. Michał Szlachta
  73. Aleksandra Szlachta
  74. Paulina Kusiak
  75. Stanisław Kusiak
  76. Aniela Kusiak
  77. Olga Urbanik
  78. Wiktoria Kania
  79. Katarzyna Smusz
  80. Piotr Majowicz
  81. Tomasz Niepewny
  82. Iwona Bednarz
  83. Wojciech Chudzik
  84. Wojciech Kwoka
  85. Ewelina Zając
  86. Grzegorz Jędrek
  87. Anna Rzeszutek
  88. Daniel Olejarczyk
  89. Paulina Majkrzak
  90. Piotr Błądek
  91. Zuzanna Ragan
  92. Kajetan Ragan
  93. Grzegorz Ragan
  94. Robert Rychlak
  95. Angelika Rychlak
  96. Bruno Rychlak
  97. Leon Rychlak
  98. Adam Sudoł
  99. Jerzy Szewc
  100. Agata Szewc
  101. Katarzyna Szewc
  102. Joanna Rurak
  103. Wojciech Krokowski
  104. Jerzy Dybaś
  105. Mariusz Kwaśnik
  106. Mateusz Kustra
  107. Dorota Sulowska
  108. Daniel Kabat
  109. Beata Trętowicz
  110. Kamil
  111. Małgorzata Sitko
  112. Marek Trela
  113. Kamila Tałaj
  114. Marcin Nowak
  115. Robert Majecki
  116. Wiesław Piechowski
  117. Marta Piechowska
  118. Bartłomiej Piechowski
  119. Adam Piechowski
  120. Tomasz Juda
  121. Katarzyna Juda
  122. Jakub Juda
  123. Katarzyna Kamińska
  124. Patrycja Kamińska
  125. Daniel Kabat
  126. Andrzej Kusiak
  127. Ewelina Kusiak
  128. Antoni Kusiak
  129. Aleksandra Kusiak
  130. Tomasz Kopeć
  131. Anna Rzeszutek
  132. Grzegorz Zarzycki
  133. Mieczysław Żurawski
  134. Marzena Wąsik
  135. Janek Wąsik
  136. Michał Wąsik
  137. Adam Wąsik
  138. Oliwier Wąsik
  139. Wiktoria Pałka
  140. Anna Konior
  141. Aleksandra Trętowicz
  142. Jacek Kowalski
  143. Adrian Grzebieniak
  144. Aleksandra Grzebieniak
  145. Janusz Mroczek
  146. Karolina Mroczek
  147. Adrian Paź
  148. Beata Drzymała
  149. Tomasz Majowicz
  150. Agnieszka Cisek
  151. Eugeniusz Węglowski
  152. Renata Juhos
  153. Attila Juhos
  154. Irena Juhos
  155. Marek Piróg

Koordynator projektu: Zbigniew Bednarz
W razie pytań: KONTAKT