Zakończył się 1. etap konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”, autorskiego programu realizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. Miło nam poinformować, że na podstawie oceny merytorycznej, wykonanej przez zespół ekspertów Zarząd Fundacji LOTTO wskazał 80 wniosków (po 5 w każdym województwie), które zostały zakwalifikowane do 2. etapu konkursu.

WŚRÓD SZCZĘSLIWYCH WNIOSKÓW ZNALAZŁA SIĘ NASZA INICJATYWA.

Jest nią kompleksowy remont biblioteki publicznej w Jeżowem oraz zakup wartościowego wyposażenia.
Ubiegamy się o darowiznę w kwocie 135 560 zł. Całkowita wartość projektu obiega na blisko 170 tys. zł.

Od 20 października do 20 listopada trwa 2. etap konkursu, podczas którego poprzez stronę www.gramywygrywamy.pl gracze w gry Totalizatora Sportowego mogą głosować na NASZ WNIOSEK.

Wszystkie zasady dotyczące udziału w głosowaniu znajdują się na stronie www.gramywygrywamy.pl.
Wyniki 2.etapu i lista laureatów zostaną ogłoszone dnia 30 listopada 2022.

Prosimy o głosowanie i udostępnianie informacji znajomym. Od Was zależy czy otrzymamy to dofinansowanie.

Przechodzi TYLKO jeden wiosek z pięciu w naszym województwie.

DZIĘKUJEMY!